O firmie

Portal domzagrosz.pl jest portalem przeznaczonym do sprzedaży projektów typowych budynków. Wszystkie projekty typowe przygotowywane są przez Anna Małota AM2 Biuro Architektoniczne

Projekty dostępne na naszej stronie cechują się wysoką funkcjonalnością wnętrz oraz współczesną, ale i ponadczasową formą budynku. Budynki naszego autorstwa zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania oraz chęcią zaproponowania nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań estetyczno – funkcjonalnych w stosunku do tych dostępnych na rynku.

AM2 Biuro Architektoniczne

AM2 Biuro Architektoniczne to zespół profesjonalistów działających w branży architektonicznej od niemal 10 lat. Doświadczenie zdobyte w dotychczasowej pracy zawodowej pozwala nam tworzyć projekty z pasją, przy zachowaniu najwyższej staranności i dbałości o nawet najmniejszy szczegół.

Zakres działalności biura obejmuje:

  • przygotowywanie kompleksowych projektów typowych i indywidualnych budynków mieszkalnych, usługowych, handlowych i innych
  • przygotowywanie typowych projektów wnętrz
  • adaptacje i zmiany w opracowanych projektach typowych (na terenie Powiatu Krakowskiego; pozostałe lokalizacje do uzgodnienia)
  • nadzorowanie inwestycji od fazy przygotowawczej do ich realizacji
  • doradztwa w zakresie branży architektonicznej.

Zachęcamy do współpracy z AM2 Biuro Architektoniczne