Projekt indywidualny

Projekt indywidualny

Oprócz niepowtarzalnych gotowych projektów domów nowoczesnych proponujemy Państwu również możliwość zamówienia typowego projektu domu stworzonego indywidualnie, zgodnie z Państwa wytycznymi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dom Za Grosz przeprowadzi Państwa przez kolejne etapy powstawania projektu, zaczynając od koncepcji funkcjonalnej po bryłę budynku i dobór materiałów elewacyjnych.

Oferujemy dwie możliwości wykonania dla Państwa projektu indywidualnego:

WERSJA A

PROJEKT INDYWIDUALNY NA ZAMÓWIENIE DO JEDNORAZOWEGO WYKORZYSTANIA PRZEZ INWESTORA ORAZ DO WYKORZYSTANIA PRZEZ NASZE BIURO JAKO PROJEKT TYPOWY

Zaletą tego projektu jest wykonanie go wg wytycznych Inwestora przy okazyjnej cenie już od 8000zł netto. Dokładna cena wykonania indywidualnego projektu może zostać podana po szczegółowym ustaleniu wytycznych projektowych z naszym architektem.

WERSJA B

PROJEKT INDYWIDUALNY NA ZAMÓWIENIE DO JEDNORAZOWEGO WYKORZYSTANIA PRZEZ INWESTORA, BEZ MOŻLIWOŚCI PRZETWARZANIA PRZEZ NASZE BIURO

Zaletą tego projektu jest indywidualność i niepowtarzalność, a cena zależy od zakresu prac uzgodnionych pomiędzy Państwem a naszym architektem.

W obydwu przypadkach, Inwestor, po zakończeniu prac, otrzyma 4 egz. projektu obejmującego branżę architektoniczną, konstrukcyjną, elektryczną i sanitarną (wod-kan, gaz, co).

Aby poznać szczegoły skontakuj się z nami telefonicznie lub mailowo pod adresem biuro@domzagrosz.pl