• Projekt Dom Lawendowy G1 - Render 1 Polecane
  • Projekt Dom Lawendowy G1 - Render 2 Polecane
  • Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja przednia Polecane
  • Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja tylna Polecane
  • Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja boczna 1 Polecane
  • Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja boczna 2 Polecane
Projekt Dom Lawendowy G1 - Render 1 Projekt Dom Lawendowy G1 - Render 2 Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja przednia Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja tylna Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja boczna 1 Projekt Dom Lawendowy G1 - Elewacja boczna 2

Dom Lawendowy G1

Opis projektu

Dom Lawendowy G1 to nowoczesny, piętrowy, niepodpiwniczony budynek, z płaskim dachem zaprojektowany z myślą o wąskiej działce. Rzut założony na bazie dwóch przesuniętych względem siebie prostokątów tworzy ciekawe wnęki, wejściową i tarasową, zadaszone balkonami. Na parterze w jednym skrzydle umieszczono otwartą strefę dzienną składającą się z salonu, jadalni i kuchni, którą można wydzielić. W drugim zlokalizowano cześć gospodarczą z toaletą gościnną, kotłownią i garażem jednostanowiskowym. Na piętro, na którym zlokalizowano strefę nocną, prowadzą dostępne z salony schody. Składa się ona z sypialni głównej z własną łazienką i balkonem, dwóch sypialni dziecięcych posiadających dostęp do wspólnego balkonu, łazienki i pralni.

Prosta bryła budynku z dużymi przeszkleniami, wykończona elementami drewnianymi znakomicie wpisuje się w krajobraz podmiejski, jak i centra miast.

Rzut parteru

Projekt Dom Lawendowy G1 - Rzut parteru

Rzut piętra

Projekt Dom Lawendowy G1 - Rzut piętra

Działka

Projekt Dom Lawendowy G1 - Działka

Komentarze