• Projekt Dom Perłowy 2L - Render 2
  • Projekt Dom Perłowy 2L - Render 1
  • Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja przednia
  • Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja tylna
  • Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja boczna 1
  • Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja boczna 2
Projekt Dom Perłowy 2L - Render 2 Projekt Dom Perłowy 2L - Render 1 Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja przednia Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja tylna Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja boczna 1 Projekt Dom Perłowy 2L - Elewacja boczna 2

Dom Perłowy 2L

Opis projektu

Dom Perłowy to budynek dwulokalowy, idealny dla rodziny z usamodzielniającym się dzieckiem lub ze chcącymi mieszkać blisko, aczkolwiek osobno, dziadkami.

Większy lokal, zajmujący połowę parteru i poddasze, składa się z części dziennej obejmującej salon z jadalnią, kuchnię, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze oraz nocnej zlokalizowanej na poddaszu, gdzie cztery wygodne pokoje pozwalają na dowolne kształtowanie funkcji (sypialnie, gabinet czy strych). Na poddaszu zlokalizowano również dodatkową łazienkę i pralnię.

Mniejszy lokal to wygodne mieszkanie z salonem i sypialnią. Nie brak w nim miejsca, gdyż przewidziano również osobną kuchnię, łazienkę i wc oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Zwarta, wydłużona bryła budynku daje możliwość usytuowania go na wąskiej działce. Schludne i syntetyczne wykończenie elewacji pozwala na lokalizację budynku zarówno na wsi, jak i w mieście, wśród nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy. Tarasy na poziomie parteru, jak i poddasza pozwalają mieszkańcom cieszyć się beztroskim odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Rzut parteru

Projekt Dom Perłowy 2L - Rzut parteru

Rzut poddasza

Projekt Dom Perłowy 2L - Rzut poddasza

Działka

Projekt Dom Perłowy 2L - Działka

Komentarze