• Projekt Dom Złoty - Render 1
  • Projekt Dom Złoty - Render 2
  • Projekt Dom Złoty - Elewacja przednia
  • Projekt Dom Złoty - Elewacja tylna
  • Projekt Dom Złoty - Elewacja boczna 1
  • Projekt Dom Złoty - Elewacja boczna 2
Projekt Dom Złoty - Render 1 Projekt Dom Złoty - Render 2 Projekt Dom Złoty - Elewacja przednia Projekt Dom Złoty - Elewacja tylna Projekt Dom Złoty - Elewacja boczna 1 Projekt Dom Złoty - Elewacja boczna 2

Dom Złoty

Opis projektu

Dom Złoty to willa miejska zaprojektowana z myślą o statecznej rodzinie. Jego kształt zewnętrzny nawiązuje do budynków z okresu międzywojennego i doskonale wpisuje się bryłą w zastane osiedla. Ponadczasowa forma i materiały wykończeniowe, takie jak drewno, blacha i szkło, nadają budynkowi nowoczesnego charakteru.

Duża otwarta część dzienna pozwala na wspólne spędzanie czasu rodzinie z dziećmi, natomiast część nocna na piętrze daje chwilę spokoju od codziennego życia. Gabinet, pełniący również funkcję pokoju gościnnego, zlokalizowany na parterze, nieco oddzielony od salonu, pozwala na skupienie w pracy. Równocześnie jest on na tyle blisko, by w każdej chwili móc uczestniczyć w życiu codziennym. Tuż obok gabinetu, pełniącego również funkcję pokoju gościnnego, znajduje się łazienka z prysznicem, która jest idealna do użytkowania przez osoby starsze.

Górna kondygnacja została zaprojektowana tak, aby każdy z domowników miał swój azyl. W tej części znajdują się sypialnia główna z przejściową garderobą i łazienka, dwie sypialnie dziecięce oraz dostępna z holu łazienka i pralnia. W razie konieczności brak ścian nośnych na piętrze pozwala na dowolne przearanżowanie przestrzeni.

Rzut parteru

Projekt Dom Złoty - Rzut parteru

Rzut piętra

Projekt Dom Złoty - Rzut piętra

Działka

Projekt Dom Złoty - Działka

Komentarze