• Projekt Dom Cytrynowy - Render 2
  • Projekt Dom Cytrynowy - Render 1
  • Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja przednia
  • Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja tylna
  • Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja boczna 1
  • Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja boczna 2
Projekt Dom Cytrynowy - Render 2 Projekt Dom Cytrynowy - Render 1 Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja przednia Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja tylna Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja boczna 1 Projekt Dom Cytrynowy - Elewacja boczna 2

Dom Cytrynowy

Opis projektu

Dom Cytrynowy to projekt niedużego, jednorodzinnego, niepodpiwniczonego domu bez garażu, budynek o współczesnej bryle pozbawionej okapów. Stworzony został z myślą o rodzinie, która ceni sobie wygodę.

Dobrze przemyślany układ funkcjonalny zaplanowano na bazie zbliżonym do prostokąta z wyciętymi elementami akcentującymi wejście główne i taras od strony ogrodu. Tuż przy wejściu zlokalizowano kotłownię oraz bardzo dużą garderobę na okrycia wierzchnie, gdzie bez problemu zmieszczą się również drobne sprzęty sportowe. Znakomicie doświetlona strefa dzienna składająca się z salonu, jadalni i kuchni ze spiżarnią, posiada możliwość całkowitego oddzielenia od strefy wejściowej i klatki schodowej prowadzącej na poddasze. W głębi domu umiejscowiono gabinet oraz łazienkę dla gości, które mogą funkcjonować bez zaburzania domownikom ich codziennych zajęć.

Na poddaszu przewidziano kompleks tzw. masterbedroom składający się z sypialni głównej i dostępnych z niej łazienki i garderoby, dwa pokoje dziecięce z dostępną z korytarza łazienką oraz pralnię. Szeroki przedpokój doświetlono światłem naturalnym, dzięki czemu wydaje się duży i przestrzenny.

Zdecydowaną zaletą świadczącą o nowoczesności bryły budynku są dwa tarasy - jeden zadaszony na parterze od strony ogrodu i drugi dostępny z poddasza.

Rzut parteru

Projekt Dom Cytrynowy - Rzut parteru

Rzut poddasza

Projekt Dom Cytrynowy - Rzut poddasza

Działka

Projekt Dom Cytrynowy - Działka

Komentarze